Czy powinno się troszczyć się o wykaz stron?
Luty 6, 2013 — 13:03

Wszelki posiadacz spisu stronic, wcześniej bądź po pewnym czasie dochodzi do miejsca, w jakim niezwykle bez żartów musi się zastanowić nad rzeczą dokonania porządków w rejestrze. Z jakiego powodu musi, a w istocie z jakiego powodu powinien, gdyż musieć to w zasadzie i nie musi.

O ile katalog nawet będzie ogromnie cierpliwie moderowany, wtedy przybędzie taki czas, iż witryny, jakie się w nim znajdują niezwykle wielokrotnie będą nieważne. Przeto trzeba przetestować czy stronica, jaka kiedyś była zgłoszona dalej istnieje, czy orientacyjnie tytuł domieszki, który zapisał właściciel strony jest w dalszym ciągu takim, który poprzednio osobiście zaakceptowaliśmy, czy w dzisiejszych czasach też byśmy zaakceptowali. Powinniśmy troskliwie orzec, czy orientacyjnie nie przekształciła się zawartość strony i poruszony tytuł, przykładowo Katalog Stron Internetowych będzie w tej chwili pasował do witryny.

Naturalnie takie porządki zdołamy po trosze zautomatyzować. Dowolnym skryptem orzec najsampierw, które strony nie działają. Takie momentalnie zdołamy wypchnąć z naszego rejestru. Resztę prac z przykrością muszę stwierdzić, musimy wypełnić poniekąd ręcznie.

Czy wskazane jest sprawdzać co mamy w naszym wykazie? O ile niniejszego nie uczynimy rozpocznie się tam robić zamęt. A w owym czasie, zdołamy utracić użytkowników.