Nastolatki, jakże ich obecnie zrozumieć?
Luty 11, 2013 — 21:05

Dużo razy w toku rozmowy na gg ze znajomymi dostrzegam, że stosują oni różnorakie skróty. Naturalnie dla nich jest to bardzo naturalne. Ja zwykle po przeczytaniu wspomnianego skrótu muszę postawić pytanie o co chodziło.

Skrótów tych nauczyli się rzecz jasna od swoich dzieci. Interesujące jest to, iż nastolatki idealnie się rozumie używając takich treści. Jak pełnoletni stanie blisko, wobec tego nawet bez osobliwego kombinowania idzie przy nim prowadzić rozmowę na różne przedmioty, by bieżącego nie skumał.

Jaki jest w związku z tym kłopot? No po pewnym czasie takie skrótowe myślenie poczyna się przenosić w inne miejsca. Modelowo na forach internetowych nie odnajdziesz u takiej postaci nazbyt rozbudowanego tematu, a tylko: katalog www, albo polska sarbinowo. I w tym miejscu bądź w tym miejscu mądry i strzelaj co przeczytasz w bieżącym temacie.

W zamian napisać solidny temat dla jakiegoś problemu przepisują jakiś, czasem dwa wyrazy i są niezwykle zadowoleni. A jeno zwróć uwagę, iż być może powinno się wyraźniej się wyrażać.