Internet hamuje zgodne myślenie?
Luty 11, 2013 — 9:19

Jak dużo godzin spędzacie w Internecie? Na przeróżnego typu forach, pogawędkach bądź serwisach społecznościowych? Z jakiej przyczyny pytam. Zaobserwowałem, iż nader mnóstwo jednostek, które da się w kółko spotkać w owych miejscach, przede wszystkim na czacie, poczyna notorycznie użytkować żargonu sieci.

Zamiast napisać zaraz wracam, zapisują zw, bezustannie pojawiają się takie omg bądź btw itp. Wykonuje się to wówczas, żeby coś prędzej zapisać. Ktoś kto pierwszy raz wlezie w takie miejsce, zatem nadzwyczaj w kółko kompletnie nie ma zrozumienia o co chodzi. Nie jest to zapewne zbyt normalne. W każdym calu ogarniam oszczędności w czasie, jednakże w następnej kolejności owo się przenosi np. na fora.

Wstąpi taki oszczędzający na czasie i zatytułuje temat domki letniskowe, w opisie napisze nieco btw i z kolei wyczekuje, że ktokolwiek mu pomoże, zwykle w nieco minut po założeniu owego tematu.

Nie wiem, toż jak spostrzegam taki temat katalog www, wówczas go se opuszczam i idę do sąsiedniego. Także szanuję własny czas i to nadzwyczaj szanuję, więc nie będę tracił go na zastanawianie się w czym jest przeszkoda.