W szkołach uczy się jełopów
Luty 8, 2013 — 9:24

Odwiedzając różnego typu fora www coraz systematyczniej docieram do wniosku, iż nasz system kształcenia jest delikatnie mówiąc, zły. Kompletnie nie mam tu na uwadze byków ortograficznych. Polski język w rzeczywistości jest niezmiernie trudny i sam do tego często taki błąd wykonuję.

Właściwie chodzi o owo, że młodzież nie umie sensownie się wypowiadać. Rozpocznijmy od tego, że na forum dodając swojego rodzaju nowiuteńki temat powinno się dać tytuł. Już w tej okolicy w wielu przypadkach zdarzają sie takie dowcipy: bas i gitara, a dalej jest jeszcze gorzej. Często muszę przeczytać dany post kilka razy, a i tak całkiem nie mam pojęcia o co chodziło. Pewnie często problemem jest totalny brak czasu osoby zakładającej nowy temat, ale warto w tytule dać coś więcej niż samo ogrodniczy. Z jakiego powodu przed wejściem w temat w zasadzie muszę spekulować o czym będę czytał?

Wychodzi tutaj pełny brak biegłości przekazania istoty ledwo w kilku wyrazach, a tego jak sięgam pamięcią szkolono mnie na polskim. Aktualnie pewno z większym natężeniem zależy na ludziach, jacy nie zupełnie myślą, żeby zdołać im wciskać każdy kit. Powinno się owo niezwykle błyskawicznie odmienić!