Nie starasz się, zostajesz w tyle
Styczeń 29, 2013 — 11:39

Ogromnie chcemy być wybitnym bramkarzem, ewentualnie ogromnie śni nam się zostanie sławnym muzykiem. Rzeczywiście, nie ma absolutnie znaczenia kim byśmy potrzebowali stać się. W wszelkim wypadku, jeśli marzy się nam bycie najlepszym, lub przynajmniej niesłychanie dobrym, wobec tego musimy przeznaczyć rzeczywiście od groma czasu oraz zaangażowania.

Nawet ludzie obdarzeni olbrzymim geniuszem muszą nadzwyczaj sporo trenować się, ażeby nie stanąć w miejscu. Bez wątpliwości będzie im dużo łatwiej osiągnąć cel, jednak jeśli ledwo przestaną szkolić się, w takim razie w którymś miejscu zabraknie im nawet ich pokaźnego daru. Nie ma zgoła w tym miejscu znaczenia czy chodzi o napomkniętą piłkę, gitarę, poważne jest owo, ażeby nie przestawać się kształtować, a bez ćwiczeń, lekcji gry na gitarze przybędzie dzień, że staniemy w miejscu.

Wtenczas inni, jacy wybitnie silnie trenowali, zaczną nas pomału przewyższać i zostawiać w tyle. Osiągnięcie sukcesu stale jest sporo łatwiejsze niż utrzymanie danej pozycji lidera. Zatem także powinno się non stop pamiętać o szkoleniu.

To dopuści nam doskonalić swój talent oraz permanentnie się rozwijać. W żadnym razie nie wolno być tak przyzwoitym, ażeby nie móc być jeszcze lepszym.