Z jakiej przyczyny mamy złe regulaminy
Styczeń 27, 2013 — 21:37

Jakże nader cenicie jechać po naszych polskich drogach? Jak najbardziej chodzi o te wszystkie dziury. Dlaczego po każdej zimie mamy ogromnie ogromny wysyp brygad, jakie modernizują te nasze wybitne drogi. Z jakiego powodu nie zdołamy mieć normalnych dróg?

Chyba taki bezład będzie tak długo jak o wygranej w przetargu będzie decydowała cena. Materiały kosztują i super wiemy, iż za niesłychanie solidną jakość należy zapłacić. Jeżeli chwilowo mamy taka sprawę, iż wygrywa tenże, który oferuje najmniejszą cenę, wobec tego na czym oszczędza?

Na pewno na surowcach. Z jakiego powodu nie na robotnikach? Ponieważ to aktualnie dawno istnieje na ogromnie lichym stanie i w tym miejscu już nie da się absolutnie nic wyciągnąć. Wiecie co bulwersuje najwybitniej? To, iż bęcwały, jakie rządzą naszym krajem całkowicie wiedzą, że za te wszystkie oszczędności i tak zapłacimy wszyscy.

Czemu nie można w istocie sformować prawa, żeby fabryka, która robi taką drogę opłacała możliwe naprawy? Można na bank, jednak jak by owo wlazło w życie, w takim przypadku realizacja takiej drogi bardzo by niespodziewanie poszło do góry. Ani chybi jakość takiej drogi by dalece się podniosła.