Linki i ich solidna waga
Grudzień 16, 2012 — 21:22

Chcąc sprawnie i długoterminowo powalczyć o nadzwyczaj wysokie pozycje w Google albo również pozostałych wyszukiwarkach nie można zapomnieć o sprawnym, systematycznym linkowaniu, które oddziaływa na pozycjonowanie stron. W gruncie rzeczy, najistotniejsza jest problematyka, niemniej jednak linki pozycjonujące są tym, co dozwala wyszukiwarce niniejszą treść rozumieć za wartościową bądź dla użytkownika.

Mówiąc o czymś takim jak dynamiczne pozycjonowanie, nie da się zataić i nikt niniejszego nie będzie kwestionował, że linki na drogich stronach mają o sporo większe znaczenie niźli linki na witrynach niedużo przydatnych, niedobrze podlinkowanych. I tu wchodzimy w materie stron wariantu presell pages i wszelkich innych, które umożliwiają gratisowe pozycjonowanie.

A wszak publikując teksty z linkiem w treści idzie podlinkować przy okazji pewien z wcześniejszych tekstów na takich witrynach. Wykonywa owo, iż podstrona z linkiem do pozycjonowanej witryny staje się bardziej cenna w oczach wyszukiwarek, a tym samym sam link o niemało mocniejszy.

Nie jest to taktyka, która sprawdza się z dnia na dzień, w dodatku należy liczyć się z tym, iż ogromnie mnóstwo z wpisów przepadnie – nie mniej jednakże te jakie zostaną w sieci, będą stanowiły trwałe i zwłaszcza wyborne miejsce pod link bezpośredni do strony. Taki stały link z czasem będzie miał solidne znaczenie na pozycję witryny w SERP wszelkich najistotniejszych wyszukiwarek.